Bielenie zubov

Ponúkame profesionálnu, klinicky testovanú bieliacu procedúru s dlhotrvajúcim účinkom, aplikovanú pri zníženej citlivosti, ktorú vykonáva odborný personál.

Táto metóda spočíva v aktivácii gélu aplikovaného na zuboch špeciálnym svetlom. Účinné zložky gélu aktivované svetlom prenikajú do skloviny a zuboviny a bielia farebné substancie, pričom sa štruktúra zubu nenaruší.

Procedúra je bezbolestná neinvazívna s výsledkami už pri prvom zákroku, trvá približne jednu hodinu a počas zákroku môžete relaxovať, čítať si poprípade si pospať. Citlivosť zubov po procedúre môže byť zvýšená.

Po procedúre existujú určité obmedzenia v konzumácií potravín a nápojov, ktoré sú priamo zodpovedné za pigmentáciu zubov, tzn. 48 hodín neodporúčame piť kávu, čaj, kolu a víno. 
Taktiež sa odporúča vykonávanie stomatologických ošetrení najskôr po uplynutí 3 týždňov po bielení zubov. 

Po bielení ponúkame pacientovi taktiež od firmy Ultradent (Opalescence) domáce bielenie (10% peroxid), ktoré si pacient aplikuje doma po dobu cca 30 min. asi 2 týždne po bielení. Zintenzívni ambulantné bielenie.
Každý pacient je jedinečný a nie je možné vopred určiť o koľko budú vaše zuby po absolvovaní procedúry belšie. Priemerne dokáže procedúra vybieliť chrup o 9 farebných odtieňov.

Otváracie hodiny

Pondelok 8:00 - 16:00
Utorok 8:00 - 16:00
Streda 8:00 - 16:00
Štvrtok 8:00 - 16:00
Piatok 8:00 - 16:00
Sobota Objednávky
Nedeľa Objednávky

Napíšte nám

Zubná ambulancia - POPRAD

Zubná ambulancia - LEVOČA

+421 917 555 955